2024 m. kovo 1 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Draudimas rūkyti daugiabučiuose

Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2020 m. gruodžio 22 d. įsakymas Nr. 1V-1357 "Dėl prieštaravimo dėl tabako, tabako gaminių ir su jais susijusių gaminių vartojimo daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose pareiškimo, šio prieštaravimo atšaukimo ir informacijos apie daugiabučius namus, kuriuose draudžiama rÅ«kyti, paskelbimo, informacinių ženklų apie draudimą rÅ«kyti įrengimo tvarkos aprašo patvirtinimo"

 

DAUGIABUČIŲ GYVENAMŲJŲ NAMŲ, KURIŲ BALKONUOSE, TERASOSE IR LODŽIJOSE DRAUDŽIAMA RŪKYTI, SĄRAŠAS

 

 

 

 

 

Tyrimai rodo, kad tik 1-5 proc. bandžiusiųjų savarankiškai mesti rÅ«kyti pavyksta nerÅ«kyti ilgiau nei metus, nes mesti rÅ«kyti nėra paprasta dėl psichologinės ir fizinės priklausomybės nuo tabako. Pagalbą metantiems rÅ«kyti galite rasti apsilankę www.nerukysiu.lt.
 
Čia rasite: interaktyvius testus, padedančius sužinoti rÅ«kančiojo tipą bei priklausomybės laipsnį; rÅ«kymo išlaidų skaičiuoklę; interaktyvų žmogaus kÅ«ną, parodantį žalą sveikatai ir pokyčius metus rÅ«kyti; rubriką apie el. cigaretes; informaciją, kur kreiptis pagalbos metant rÅ«kyti, o nuo 2021 metų – profesionalios pagalbos, teikiamos metantiems rÅ«kyti telefonu, kontaktus.
 
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento platinamus informacinius plakatus galite atsispausdinti čia (Pagalba metantiems rÅ«kyti) arba nemokamai atsiimti spausdintu formatu iš NTAKD.
 
Paskatinkite draugus bei artimuosius nerÅ«kyti, o rÅ«kančiuosius atsisakyti šio žalingo įpročio!

 


2023-05-08 14:34:41