2024 m. balandžio 18 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Bendruomenė „Jovingė“ sėkmingai įgyvendino dar vieną projektą
zrs

Jau 15 metų gyvuojantis linijinių šokių kolektyvas „Jovingė“ nenuilsdamas dalyvauja įvairiose veiklose. Vienas iš pačių didžiausių – antrąkart suorganizuotas linijinių šokių festivalis Zarasuose „Ežerų banga 2022“. Kolektyvas kasmet išmoksta apie 20 naujų šokių, dalyvauja festivalyje Palangoje, Kuršių marių regatoje, Pakruojo festivalyje, miestelių šventėse.

 
Pernai startavęs ir puikiai Zarasus 515 metų proga pasveikinęs, kelis šimtus šokėjų sutraukęs festivalis šiemet rugpjūčio viduryje vėl džiugino zarasiškius. Festivalis ne veltui pavadintas „Ežerų banga“, nes miesto aikštė šokio ritmu subanguoja įvairiomis spalvomis. Kiekvienas kolektyvas stengiasi išsiskirti originalia apranga, ryškiomis spalvomis, ypatingomis formomis. Tokie projektai padeda atnaujinti aprangą, išsiskirti iš kitų, gražiai atrodyti, nes mÅ«sų kolektyvas vienija įvairaus amžiaus, išsilavinimo, kompleksijos, lyties žmones. Šokti negali bÅ«ti netinkamo svorio, netinkamo amžiaus. Šiuolaikinės melodijos, ritminga muzika tinka kiekvienam. Džiaugiamės, kad ir mÅ«sų mieste, ir rajone yra daugiau linijinių šokių kolektyvų, kurie prisijungia festivalyje prie mÅ«sų arba atostogaudami atvyksta pasižiÅ«rėti, pasidžiaugti kartu.
 
Beje, kolektyvas kasmet pasipildo naujais nariais, visi itin noriai dukart per savaitę renkasi treniruotis, ruošiasi įvairioms šventėms. Nenuilstanti kolektyvo vadovė Inga Mikutavičienė, nuvykusi į seminarą, išmoksta naują metų programą, pati mokosi ir mus moko naujų papildomų šokių. Pavyzdžiui, šiuo metu kolektyvo vadovė per nepilnus du mėnesius jau išmokė aštuonių naujų šokių, ruošia visus Helovyno šventei Visagine, planuojama ir Naujųjų Metų šventė.
 
Kolektyvo nariai yra susivieniję į bendruomenę „Jovingė“. AktyvÅ«s bendruomenės nariai teikia paraiškas ir įgyvendina projektus, kurie finansuojami Zarasų rajono savivaldybės biudžeto lėšomis ir šokėjų tiksliniais įnašais. Taip buvo ir šiais metais: įgyvendinus projektą „Ežerų banga II“ kolektyvas kartu su partneriais ne tik suorganizavo festivalį, bet įsigijo ir naują aprangą pasirodymas. Projekto įgyvendinimui šiais metais savivaldybė skyrė 1500 eurų, dar 262 eurais prisidėjo ir pačios kolektyvo narės.
 
Bendruomenės „Jovingė“ pirmininkė

2022-10-18
MERĖ
Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?