2024 m. balandžio 18 d., ketvirtadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Bus rengiama Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupės vietos plėtros strategija
zrs

Ä®gyvendinant Lietuvos žemės Å«kio ir kaimo plėtros 2023– 2027 metų strateginio plano nuostatas dėl vietos plėtros strategijų (VPS) parengimo, š. m. rugpjūčio mėnesį Žemės Å«kio ministras patvirtino Paramos 2023–2027 metų kaimo vietovių plėtros strategijoms įgyvendinti bendruomenių inicijuotos vietos plėtros bÅ«du skyrimo ir skaičiavimo metodiką, kurioje nustatytas paramos dydis Vietos plėtros strategijoms įgyvendinti. Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupės Strategijai įgyvendinti numatyta skirti 1 910 tÅ«kst. eurų.

 

Pagrindinis Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupės tikslas – rengti ir įgyvendinti vietos plėtros strategiją, finansuojamą iš Europos žemės Å«kio fondo kaimo plėtrai ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto, kurioje bÅ«tų nustatyti kaimo vietovių plėtros prioritetai, tikslai ir priemonės jiems pasiekti.

 

Planuojama, kad vietos plėtros strategija Nacionalinei mokėjimų agentūrai vertinti bus pateikta iki 2023 metų gegužės mėnesio.

 

Vietos plėtros strategijos rengimo metu bus organizuojami bendruomenių, verslo ir valdžios atstovų mokymai, susitikimai seniÅ«nijose su kaimo gyventojais ir verslo atstovais, siekiant identifikuoti esamą regiono situaciją, vietos plėtros strategijos įgyvendinimo kryptis, nustatant stiprybes, silpnybes, galimybes ir grėsmes. Vietos plėtros strategija bus derinama su regiono Savivaldybių strateginiais planais bei planuojamais 2023–2027 m. įgyvendinti investiciniais projektais. Ä®vertinant tai, kad Zarasų – Visagino regione 2016–2022 m. jau buvo įgyvendinama vietos veiklos grupės strategija, bus siekiama užtikrinti pradėtų įgyvendinti projektų tęstinumą.

 

Kviečiame kaimo bendruomenes, nevyriausybines organizacijas, verslo juridinius asmenis (veikiančius kaimo teritorijoje), viešÄ…sias įstaigas, Zarasų rajono ir Visagino savivaldybių administracijas aktyviai įsijungti į 2023–2027 m. vietos veiklos grupės plėtros strategijos rengimo procesą. Nuo mÅ«sų visų aktyvaus bendradarbiavimo priklausys kaip kompetentingai bus parengta regiono VPS. Planuojama, kad vietos pareiškėjai paraiškas savo projektų kofinansavimui galės teikti jau 2024 metais.

 

Zarasų – Visagino regiono vietos veiklos grupės informacija

 

Adresas: Zarasai, Sėlių a. 22, III aukštas, 327 kab.
Pasiteiravimui: 8 609 97 118, el.p. [email protected]

Nuotraukos

2022-10-26
MERĖ
Nacionalinis miškasodis „Kad giria žaliuotų“
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?