2024 m. vasario 23 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

2023 m. kovo 5 d. vyks savivaldybių tarybų ir merų rinkimai

Zarasų rajono savivaldybės Nr. 60 rinkimų komisija primena, kad 2023 m. kovo 5 d. vyks savivaldybių tarybų ir merų rinkimai. Kviečiame pasinaudoti pilietine teise, ateiti į rinkimus ir išreikšti savo valią balsuojant.

 

Rinkimų dieną balsavimas vyks rinkimų apylinkėse nuo 7 iki 20 val. Rinkėjas balsuoja toje rinkimų apylinkėje, į kurios rinkėjų sąrašus jis yra įrašytas. Rinkėjas gali balsuoti ir kitoje savo savivaldybės rinkimų apylinkėje, jeigu abi šios savivaldybės rinkimų apylinkės yra elektroninių ryšių priemonėmis prisijungusios prie elektroninio rinkėjų sąrašo ir apylinkių rinkimų komisijos gali patvirtinti, kad rinkėjas nėra balsavęs nė vienoje iš rinkimų apylinkių, o rinkimų apylinkės, į kurios rinkėjų sąrašÄ… yra įrašytas šis rinkėjas, rinkimų komisija patvirtino, kad šios rinkimų apylinkės rinkėjų sąraše yra padarytas įrašas apie šio rinkėjo atvykimą balsuoti į kitą rinkimų apylinkę ir rinkėjo balsas, jeigu bus gautas balsavimo voke, nebus skaičiuojamas. Balsuojant ne savo apylinkėje gali tekti šiek tiek palaukti (dėl apylinkės patvirtinimo procedÅ«ros, neplanuoto ryšio sutrikimo ir pan.).
 
Rinkimų dieną (2023 m. kovo 5 d. ir 2023 m. kovo 19 d.) bus organizuojamas rinkėjų pavėžėjimas į rinkimų apylinkes. Su pavėžėjimo grafiku galite susipažinti ČIA.
 
Balsuoti iki rinkimų dienos gali visi asmenys, kurie rinkimų dieną negalės atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę. Balsavimas iki rinkimų dienos bus organizuojamas savivaldybės pastate, II aukšte, mažojoje salėje (adresas: Sėlių a. 22, Zarasai). Balsavimas savivaldybės pastate vyks 2023 m. vasario 28 – kovo 2 dienomis nuo 7 iki 20 val. (pakartotinis balsavimas kovo 14–16 dienomis). Balsuoti savivaldybės pastate iki rinkimų dienos gali ir kitos apygardos sąrašuose įrašyti rinkėjai. Jiems bus išduodami jų savivaldybės balsavimo biuleteniai.
 
Neįgalieji, neįgaliuosius namuose slaugantys ar juos prižiÅ«rintys (jiems teikiantys pagalbą) asmenys, dėl ligos laikinai nedarbingi rinkėjai, sukakę 70 metų ir vyresni rinkėjai, jeigu jie dėl sveikatos bÅ«klės patys negali atvykti rinkimų dieną į rinkimų apylinkę, yra pateikę Vyriausiosios rinkimų komisijos nustatytos formos rinkėjo prašymą balsuoti namuose (P6 forma) ir yra įrašyti į namuose balsuojančių rinkėjų sąrašus galės balsuoti namuose. Prašymai balsuoti namuose pateikiami apylinkės rinkimų komisijai. Balsavimas namuose vyks 2023 m. kovo 3–4 dienomis (pakartotinis balsavimas kovo 17–18 dienomis) nuo 8 iki 20 val.
 
Atkreipiame dėmesį, kad einant balsuoti svarbu turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 
Turintys klausimų rinkėjai gali kreiptis į savivaldybės ar apylinkių rinkimų komisijas. Jų kontaktus galite rasti čia: Zarasų rajono savivaldybės Nr. 60 apygardos rinkimų apylinkių sąrašas.
 
Daugiau informacijos apie rinkimus www.vrk.lt
 
Zarasų rajono savivaldybės Nr. 60
rinkimų komisijos informacija

Zarasų rajono savivaldybė 2023-02-27 14:19:38
MERĖ
Biudžeto projektas 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?