2024 m. kovo 1 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Balandžio 28 d. 17 val. Zarasų rajono savivaldybės kultūros centre kino filmas visai šeimai „Erikas akmenširdis“

Nuo balandžio 21 dienos nuotykių filme visai šeimai „Erikas akmenširdis“ – kartu su paslaptingais piratais leisimės į drąsos, neįtikėtinos fantazijos bei stebuklų kelionę giliausiomis pasaulio jÅ«romis.

 

Vienuolikametis Erikas įsitikinęs, kad jo širdis kaip akmuo. Todėl visai nesijaudina, kad neturi draugų, o tėvai nuolat užsiėmę savais reikalais. Viskas apsiverčia aukštyn kojom, kai Erikas susipažįsta su padauža mergaite Marija. Gyvena ji didžiulėje viduramžių pilyje, kur skraido vaiduokliai, kalba paveikslai ir... labiausiai už viską nemėgsta Eriko! Nes ir jis atsikraustė gyventi į šią pilį, o visų blogiausia tai, kad Eriko tėvai, paveldėję pilį iš tetos Brunhildos, užsimanė senuosius gyventojus iškraustyti. Marija turi slaptą planą – surasti bei išgelbėti savo mamą, kurią prie Afrikos krantų pagrobė piratai ir išvyti Eriko šeimą.
 
Akmeninės širdies Erikas visai nenori gyventi pilyje! Vaikų galvose gimsta idealus planas – išplaukti į jÅ«rą, surasti mamą, o tada laimingai išsiskirti ir patraukti savais keliais. Du drąsuoliai, net įsivaizduoti negalėjo, kokie milžiniški iššÅ«kiai ir nuotykiai jų laukia išplaukus į atvirą jÅ«rą! JÅ«rų bangos ir dangaus rÅ«kai atvedė juos į tarpupasaulį – pasaulį, esantį tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių – ten plaukioja milžiniškas laivas vaiduoklis „Ouroboros“ pilnas keisčiausių dalykų, saugančių neįtikėtinas paslaptis, klastingiausių piratų, o laivo kapitono širdis šalta ir juoda kaip vandenyno gelmė. Marija žino, kad jos mamą pagrobė bÅ«tent šis laivas...
 
Ar pavyks drąsiesiems keliautojams ištrÅ«kti iš piratų gniaužtų ir pasiekti svarbiausią savo tikslą – surasti dingusią Marijos mamą? O gal Eriko širdis visai ne akmeninė? Gal ji sugeba jausti ir suprasti, kad tikrų draugų toli ieškoti nereikia, nes jie dažniausiai bÅ«na šalia.
 
ERIKAS AKMENŠIRDIS
 
FILMO PREMJERA: 2023-04-21.
 
REŽISIERIUS: Ilmar Raag.
 
AMŽIAUS CENZAS: N-7.
 
TRUKMĖ: 106 min.
 
ŽANRAS: nuotykių.
 
ŠALIS: Estija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Suomija, Ukraina.
 
 

 

Bilieto kaina 5 Eur. 
 
Zarasų rajono savivaldybės kutūros centro informacija

Zarasų rajono savivaldybė 2023-04-05 10:38:57