2022 m. gruodžio 2 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Įgyvendinta Jaunimo verslumo ugdymo ir investicijų į darbo rinką priemonė

Jau trejus metus Zarasų rajono savivaldybėje yra įgyvendinama Jaunimo verslumo ugdymo ir investicijų į darbo rinką priemonė. Priemonė skirta remti smulkų ir vidutinį verslą, skatinti jaunimo bendradarbiavimą su Zarasų rajono savivaldybės teritorijoje veikiančiais subjektais, bei didinti jaunimo motyvaciją pasirinkti darbą vasaros atostogų metu, kaip vieną iš užimtumo priemonių, padėti jaunimui integruotis į darbo rinką.

 

Priemonėje gali dalyvauti Zarasų rajono savivaldybės jaunimas nuo 14 iki 21 m. (imtinai).

 

Darbdaviai apie laisvas darbo vietas informaciją teikė svetainėje www.zarasai.lt skiltyje „Verslininkams“ – „Darbas jaunimui vasarą“ užpildydami anketą, skirtą darbdaviams, atitinkamai – ieškantys darbo jaunuoliai, taip pat pildė anketas.

 

Verslininkams sulaukus tinkamo kandidato, Zarasų rajono savivaldybės administracija, darbdavys ir jaunuolis pasirašÄ— trišalę bendradarbiavimo sutartį, reglamentuojančią šalių įsipareigojimus. Šiais metais daugiausia jaunuolių buvo įdarbinta aptarnavimo srityje.

 

2022 metais priemonėje dalyvavo 4 darbdaviai, įdarbinta 13 jaunuolių, panaudota 5977,32 Eur Savivaldybės biudžeto lėšÅ³. Kadangi kiekvienais metais vis daugiau jaunuolių įsidarbina vasaros atostogų metu, priemonę planuojama tęsti ir kitais metais.


Zarasų rajono savivaldybė 2022-09-26 14:18:35