2024 m. vasario 23 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Lietuvos rinktinė iškovojo tvenkinių upėtakių gaudymo pasaulio čempionų titulą

Sekmadienio vakarą Zarasų rajone, Vasaknose baigėsi dvi dienas trukęs trečiasis tvenkinių upėtakių gaudymo pasaulio čempionatas. Jame po atkaklios kovos triumfavo Lietuvos rinktinė, iškovojusi pasaulio čempionų titulą ir įveikusi dešimt kitų šalių komandų.
 
Lietuvos rinktinė į priekį išsiveržė dar pirmąją varžybų dieną, tačiau kova buvo itin įtempta. MÅ«sų šalies rinktinės atstovai taškas į tašką kovojo su favoritais laikytais, du prieš tai vykusius pasaulio čempionatus laimėjusiais italais.
Nors antroji varžybų diena buvo ne ką lengvesnė, tačiau lietuviai tempo nemažino ir galiausiai šventė užtikrintą pergalę.
 
„Lietuva – čempionai. Laimėjome tikrai užtikrintai. Surinkome 21-ą baudos balą. Po 38 baudos balus surinko Italija, Latvija ir Vokietija. Italai buvo pripažinti antrosios vietos laimėtojais. Jie kartu su latviais turėjo ne tik vienodai baudos balų, bet ir žaidimo taškų, tačiau latviai turėjo dviem pergalėmis mažiau, todėl liko treti. Ketvirti pasirodymą baigė vokiečiai, o penkti – Ukrainos sportininkai“, – sakė Lietuvos upėtakių sportinio gaudymo asociacijos prezidentas Kęstutis Kovalenkovas.
 
Kaip teigė Kęstutis Kovalenkovas, antrąją varžybų dieną kibimas buvo kiek prastesnis, žuvis – mažiau aktyvi. Tačiau tai nesutrukdė lietuviams iškovoti pergalę. Beje, mÅ«sų tautiečiai sužibėjo ne tik komandinėje rikiuotėje, bet ir individualioje įskaitoje.
 
Asmeninėje įskaitoje čempionu tapo Tautvydas JakučiÅ«nas, antrąją vietą iškovojo Jonas Čivinskas, o trečias buvo latvis Rudolfs Oto Egle, kuris lyderiavo pirmąją varžybų dieną.
 
Lietuvos sportinės žūklės federacijos prezidentas Tomas BÅ«das teigė, kad toks rezultatas mÅ«sų šaliai yra itin didelis pasiekimas.
 
Pasak vadovo, iškovojusi pasaulio čempionų vardus tvenkinių upėtakių gaudymo Lietuvos rinktinė tuo pačiu atvertė ir naują puslapį mÅ«sų šalies sportinės žūklės istorijoje.
 
„Džiaugsmas tikrai trykšta per kraštus. Nesitikėjau, kad taip triumfuosime. Pamėginome atkurti mÅ«sų šalies medalių istoriją visose mÅ«sų kultivuojamose sportinės žūklės disciplinose, tai šis pasiekimas, koks dabar laimėtas Vasaknose, yra pirmas. Tai yra pergalė komandinėje įskaitoje ir pirmosios dvi vietos asmeninėje įskaitoje. Tokio komplekto trofėjų sportinėje žūklėje Lietuva dar niekada neturėjo“, - džiaugėsi Lietuvos sportinės žūklės federacijos prezidentas Tomas BÅ«das.
 
 
Lietuvos sportinės žūklės federacijos informacija
Nuotraukos

Zarasų rajono savivaldybė 2023-11-06 14:14:31
MERĖ
Biudžeto projektas 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?