2024 m. gegužės 21 d., antradienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Piknike smagiai pasibūta

Nacionalinio socialinės integracijos instituto „Senjoro“ programa rugpjūčio 29 d. pakvietė šalies senjorus palydėti vasarą, susitikti, pabendrauti ir maloniai praleisti laiką Senjorų piknikuose. Zarasų rajono savivaldybė mielai atsiliepė į šią gerumo, bičiulystės, bendrystės akciją ir surengė mÅ«sų senjorams jaukią popietę.


Nors tądien rudenėjantis lietus ir išdaigavo trukdydamas susiburti ir pasimėgauti paskutinėmis vasaros akimirkomis planuotoje vietoje – Sėlių aikštėje, bet zarasiškių bei iš kitų seniÅ«nijų atvykusių senjorų nuotaika buvo džiugi. Gausiai sugužėję į Zarasų rajono savivaldybės kultÅ«ros centrą jie nenuobodžiavo. Rajono Savivaldybės merė Nijolė Guobienė nuoširdžiai ir nuotaikingai pasveikino susirinkusiuosius, vicemerė Aurelija Trimonytė supažindino, kur ir kokiuose kultÅ«ros, sveikatingumo, edukaciniuose ir kitokiuose renginiuose senjorai gali dalyvauti, ką aplankyti ir turiningai praleisti laiką.


Judrioji popietės dalis – Zarasų rajono savivaldybės kultÅ«ros centro liaudiškų šokių kolektyvo „Sėliai“ (vadovas Valdemaras Skardžius) pasirodymas, po to – smagus šokių mokymasis ir bendras senjorų pasišokimas. O azartinis žaidimas „Bingo“ taip visus įtraukė, kad net nepajusta, kaip prabėgo laikas. Jį sklandžiai ir šmaikšÄiai vedė Modestas Stumbrys ir Eglė Vaitkevičienė. Buvo daug laimėtojų, kurie apdovanoti rėmėjų prizais – šiųmečiu medumi, kvapnia vaistažolių arbata ir kitais.Pagrindinį prizą, įsteigtą restorano „Undinė“, laimėjo Alicija ir Jaroslavas Kuzmickai. Na, ir, žinoma, skanios vaišÄ—s, pasišnekučiavimai, bendrumo jausmas...

 

Parengė Vasilijus TRUSOVAS


Pagrindinį prizą – bilietus bei kelionę į restorane „Undinė“ vyksiantį grupės POP‘sas koncertą įsteigė Dalius Sapnovas, o restoranas „Undinė“ laimėtojus pavaišins gėrimais ir užkandžiais.


Dėkojame asociacijai Rožės ir lelijos, Ramunei SladkevičiÅ«tei-Dainienei bei Olegui Konošovui už gražias, kvapnias ir skaniais dovanėles senjorams!

Taip pat pridedame atmintinę senjorui, ją rasite ČIA..


Zarasų rajono savivaldybė 2023-08-31 16:20:52
MERĖ
Darbas jaunimui vasarą
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?