2022 m. gruodžio 9 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Policijos Angelų sargų dienos minėjimas Utenoje

Šių metų rugsėjo 28 d. vyko iškilmingas Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Policijos Angelų sargų dienos minėjimas. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiais buvo surengtas bendras struktÅ«rinių padalinių (AnykšÄių, Ignalinos, Molėtų, Zarasų rajonų ir Visagino) šventinis minėjimas.

 

Nuo pat ankstaus ryto buvo surengta įspÅ«dinga policijos pareigÅ«nų šventinė eisena su Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Reprezentaciniu pučiamųjų orkestru. Po eisenos buvo aukojamos mišios už sunkų, rizikingą ir pasiaukojamą pareigÅ«nų darbą. Pasibaigus šv. Mišioms, prasidėjo šventinis minėjimas Utenos kultÅ«ros centre. Susirinkusius pareigÅ«nus ir svečius sveikino Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Vytautas VaiškÅ«nas, kuris po sveikinimo žodžių apdovanojo geriausius apskrities pareigÅ«nus ir policijos darbuotojus. Jiems buvo įteikti pasižymėjimo ženklai už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą, padėkos bei vardinės dovanos. Taip pat šventės metu buvo pagerbti policijos rėmėjai už aktyvų ir nepriekaištingą savanoriškos veiklos vykdymą, įvairių institucijų atstovai už bendradarbiavimą, kuriant saugią ir stiprią bendruomenę.

 

Sveikinimo žodžius susirinkusiems tarė ir Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas. Meras pabrėžė koks svarbus ir atsakingas yra policijos pareigūnų darbas bei pasidžiaugė Zarasų rajono policijos pareigūnais, jų atsakingai ir profesionaliai vykdomomis pareigomis. Geriausiems rajono policijos pareigūnams meras Nikolajus Gusevas įteikė padėkas ir atminimo dovanėles.

 

Policijos pareigÅ«nus, darbuotojus, kitus susirinkusius sveikino gausus bÅ«rys ir kitų svečių, o šventę papuošÄ— Deivido Norvilo koncertas.

 

Zarasų rajono savivaldybės informacija
Lino Bražionio ir Eriko Černovo nuotraukos


Zarasų rajono savivaldybė 2022-09-29 13:17:43
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?