2024 m. vasario 23 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Pristatytas naujasis UAB „Zarasų vandenys“ direktorius

Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas ir rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas pristatė konkursą laimėjusį naują UAB „Zarasų vandenys“ direktorių Mindaugą ŠpÅ«rą.

 

Susitikimo metu kalbėta apie situaciją bendrovėje ir pasiektus rezultatus. Atkreiptas dėmesys į iškilusius iššÅ«kius, kuriuos bÅ«tina įveikti bendrovės darbuotojams. Buvo aptartos ir problemos, su kuriomis teks susidurti naujam vadovui. Šios bendrovės rezultatai yra vieni geriausių rajone, tačiau rezervų yra labai daug.

 

Meras pristatymo metu džiaugėsi, kad UAB „Zarasų vandenys“ turės vadovą, puikiai išmanantį bendrovės valdymo strategijas, gebantį vadovauti kolektyvui, turintį kompetencijų komandos formavimo, Å«kinės veiklos analizės, veiklos strategijos formavimo bei naujų paslaugų kÅ«rimo ir vystymo srityse. Rajono Savivaldybės administracijos direktorius Benjaminas Sakalauskas perskaitė įsakymą dėl Mindaugo ŠpÅ«ro paskyrimo UAB „Zarasų vandenys“ direktoriumi ir išsakė mintis apie iššÅ«kius, kuriuos kartu su visu kolektyvu teks įveikti direktoriui.

 

Visi susitikimo dalyviai turėjo lÅ«kesčių, kad bendrovėje ateityje vyks atviras bendravimas tiek organizuojant įmonės darbą, tiek sprendžiant iškylančias problemas.

 

Mindaugas ŠpÅ«ras, gimęs 1986 metais Vilniuje, Vilniaus universitete studijavo teisės mokslus ir 2010 metais įsigijo teisininko kvalifikaciją. Pastaruoju metu dirbo Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės Å«kio ministerijos Vilniaus rajono skyriuje patarėju, atlikdavo skyriaus vedėjo funkcijas jo nebuvimo metu. Per dvylika darbo metų įgijo daug teisinio darbo praktikos, rengė teisinius dokumentus, atstovavo skyriui visų institucijų teismuose. Mindaugas ŠpÅ«ras darbštus, atsakingas, pareigingas organizuotas žmogus, imlus naujovėms.

 

Naujasis bendrovės vadovas, prisistatydamas bendrovės darbuotojams, pareiškė, kad pirmiausia jo laukia nuodugnus bendrovės veiklos išsiaiškinimas ir po to veiklos gairių numatymas. Naujasis vadovas pasakė ir savo moto – mažiau žodžių, daugiau darbų. Tuo jis ir vadovausis dirbdamas šioje pozicijoje. Užtikrino, kad darbuotojus pirmiausiai vertins pagal sąžiningą darbą, atsakingumą, pareigingumą ir darbštumą.

 

Jau ir pristatymo metu darbuotojai kalbėjo apie spręstinas problemas – mažas atlygis darbuotojų bendrovėje. Meras Nikolajus Gusevas užtikrino, kad ši problema Savivaldybėje yra žinoma, ji nėra paprasta, apie tai jau buvo kalbėta su naujuoju bendrovės vadovu ir pirmasis iššÅ«kis iškeltas naujam uždarosios bendrovės vadovui operatyviai spręsti šią aktualią problemą.

 

Zarasų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukose – naujojo UAB „Zarasų vandenys“ direktoriaus pristatymo akimirkos.

NuotraukosZarasų rajono savivaldybė 2023-01-18 10:58:05
MERĖ
Biudžeto projektas 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?