2024 m. vasario 23 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Skaitymo malonumas

„Jei vis tik skaitymo malonumas dingo, jis nepradingo labai toli. Jis tik pasimetė. Jį lengva surasti. Tik reikia žinoti, kur jo ieškoti“ (Danielis Penakas). O ieškoti skaitymo malonumo geriausia „Knygų saloje“, nes čia susirenka tikri skaitymo entuziastai, visuomet galintys patarti, ką skaityti.
 
Smagus susirinkusiųjų šurmulys, šilta turkiška arbata, draugiškos šypsenos ir, žinoma, knygos! ŠÄ¯syk pristatytų knygų spektras buvo itin platus: nuo detektyvinių romanų iki Princo Hario memuarų ir pokalbių tarp šiapus ir anapus...
 
Prieš keletą metų bestseleriu tapusį Delios Owens romaną „Ten, kur gieda vėžiai“ daugelis jau perskaitė. Tad buvo įdomu išgirsti gilesnes įžvalgas ir pamąstymus apie šÄ¯ romaną, išsakyti savo nuomonę, rekomendacijas jo dar neskaičiusiems. Beje, romane ne tik odė laukinei gamtai, ne tik skausmingai gražus pasakojimas apie žmogaus sugebėjimą išlikti, bet ir istorija apie meilę ir nusikaltimą.
 
Apie nusikaltimus ir painias istorijas kalbėta pristatant net tris detektyvus: Joel Dicker „Kambario 622 paslaptis“, Alex North „Apdegęs namas“ ir Rachel Abbott „Štai kaip viskas prasideda“.
 
Pirmajame romane viskuo nusivylęs Žoelis Dikeris (taip, taip, autorius šioje knygoje dar ir personažas) tikisi mintis praskaidrinti atostogaudamas Šveicarijoje. Ä®sikÅ«ręs prabangiame viešbutyje jis netrukus pastebi keistenybę – jame nėra 622 kambario... Norite sužinoti kodėl? BÅ«tinai paskaitykite šÄ¯ romaną.
 
Dauguma skaitytojų Alexą Northą žino iš itin šiurpaus psichologinio trilerio „Šnabždėtojas“, todėl kaskart autoriui išleidus naują knygą, skaitytojai tikisi, kad ji nenusileis ankstesnei. „Apdegęs namas“ yra bÅ«tent tai, ko ieško gero trilerio mėgėjas!
 
„Štai kaip viskas prasideda" — tamsus psichologinis trileris, turintis visus Rachel Abbott bestselerio bruožus — provokuojančią dilemą, daugiasluoksnę paslaptį, aštrią įtampą.
 
Kaip atsvara tamsiems siužetams, buvo pristatyta Princo Harry atsiminimų knyga „Atsarginis“, kurioje jis pasakoja savo istoriją, atvirai ir nuoširdžiai. Tai knyga, kupina dar negirdėtų faktų, savianalizės ir sunkiai įgytos išminties apie amžiną meilės galią įveikti skausmą.
 
Visus suintrigavo bei klubiečių diskusijas sukėlė  knyga „Žaižaruojančios dangaus skeveldros“. Tai dviejų keistų jaunuolių pokalbis, dalijantis kÅ«ryba tarp šiapus ir anapus. „Ar galima juokauti po mirties? Ar mirę poetai verkia? Ir kodėl anapus galima perskaityti dar neparašytas knygas?“ (Juozas Gaižauskas). Klausimai gilesniems apmąstymams vienumoje...
 
Kitas klubo „Knygų sala“ susitikimas lapkričio 28 dieną. Jis bus skirtas Šiaurės šalių rašytojų knygoms. Esate laukiami!
 
 
Jurga Sagadinaitė
Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vyres. bibliotekininkė
Nuotr. autorės
Nuotraukos

Zarasų rajono savivaldybė 2023-11-06 08:56:03
MERĖ
Biudžeto projektas 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?