2024 m. vasario 23 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Skelbiame piešinių konkursų nugalėtojus

2022 metų lapkričio – 2023 metų sausio mėnesiais Zarasų rajono savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius paskelbė piešinių konkursus ir pakvietė juose dalyvauti rajono mokyklų moksleivius. Zarasų rajono savivaldybės mokyklų moksleiviai dalyvavo piešinių konkursuose „Tvarkingi mÅ«sų Zarasai“ (pradinės klasės) ir „Korupcija mano akimis“ (vyresniosios klasės). Zarasų rajono savivaldybės administracijos interneto svetainės www.zarasai.lt lankytojai buvo pakviesti išrinkti šių piešinių konkursų nugalėtojus, balsuojant už labiausiai patikusius darbus. Balsavimas internetu vyko 2023 m. vasario 6–15 dienomis ir keli šimtai svetainės lankytojų atidavė savo balsus už jiems labiausiai patikusius moksleivių kÅ«rinius. Suskaičiavome visus balsus ir jau galime paskelbti piešinių konkursų nugalėtojus bei prizininkus.

 

Konkurse „Tvarkingi mÅ«sų Zarasai“ didele persvara nugalėjo Arianos (10 metų) iš „Santarvės“ pradinės mokyklos kÅ«rinys „Auginu atsakingai“:

 

 

Antrąją vietą šiame konkurse užėmė Dagnės (10 metų) iš „Santarvės“ pradinės mokyklos kÅ«rinys „Auginu atsakingai“

 

 

Trečioji vieta atiteko Ugniaus (8 m.) iš „Santarvės“ pradinės mokyklos Salako ugdymo skyriaus kÅ«riniui „Tvarkau Zarasus:

 

 

Konkurse „Korupcija mano akimis“ daugiausia  interneto svetainės lankytojų balsų surinko ir nugalėjo Gabrielės (15 m.) iš „Ąžuolo“ gimnazijos kÅ«rinys „Pinigų marionetės“: 

 

 

Nežymiai nuo nugalėtojos atsiliko ir antrąją vietą konkurse pelnė taip pat „Ąžuolo“ gimnazijos moksleivės Austėjos (16 m.) kÅ«rinys „Pinigai laisvės nenuperka“

 

 

Trečiąją vietą konkurse užėmė Elingos (15 m.) iš „Ąžuolo“ gimnazijos kÅ«rinys „Korupcija“:
 
 
Sveikiname visus moksleivių piešinių konkursų dalyvius ir prizininkus! Dėkojame kiekvienam moksleiviui ir jų mokytojams už pateiktus piešinius, kuriuose siekta atskleisti atsakingą požiÅ«rį į saugios ir tvarkingos gyvenamosios aplinkos kÅ«rimą bei asmeninį požiÅ«rį į korupcijos blogybes. Džiaugiamės visais atsiųstais darbeliais – kiekvienas iš jų savitas ir nuoširdus. Konkursų nugalėtojų laukia Zarasų rajono savivaldybės administracijos atminimo dovanos, o visų konkurso dalyvių – atminimo suvenyrai. Dėl prizų įteikimo konkurso organizatoriai susisieks su darbų autorių mokytojais ir suderins dovanų bei suvenyrų įteikimo laiką.
 
Teisės ir civilinės metrikacijos skyrius

 

Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2023-02-21 11:30:11
MERĖ
Biudžeto projektas 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?