2024 m. vasario 23 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Svarbi Jūsų nuomonė

Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė pastarąjį mėnesį susitiko su Antalieptės, Imbrado, Antazavės, Degučių seniÅ«nijų gyventojais, nevyriausybinių organizacijų ir verslo subjektų atstovais. Susitikimų seniÅ«nijose tikslas – informuoti gyventojus apie atliktus ir artimiausiu metu planuojamus atlikti darbus, identifikuoti gyventojų poreikius, lÅ«kesčius, išklausyti problemas ir pasitarti, kokius bÅ«tiniausius sprendimus reikia įgyvendinti seniÅ«nijose atliepiant gyventojų poreikius.

 

Susitikimų metu merė informavo susirinkusiuosius apie rajono Savivaldybės sprendžiamas problemas, iškilusius sunkumus ir planuojamų įgyvendinti sprendimų privalumus. Sveikatos priežiÅ«ros srityje – Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos pirminės sveikatos priežiÅ«ros centro ir Zarasų rajono savivaldybės viešosios įstaigos Zarasų ligoninės pertvarka, susisiekimo srityje – keleivių pervežimas tarpmiestiniais maršrutais, nes vykdant Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimus, UAB „Zarasų autobusai“ turi tik du autobusus, tinkamus tarpmiestiniams pervežimams, organizacinėje srityje – UAB „Zarasų bÅ«stas“, UAB „ Zarasų vandenys“ ir UAB „Zarasų autobusai“ struktÅ«rinė pertvarka, švietimo srityje – Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos, Pauliaus Širvio progimnazijos ir Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos struktÅ«rinė pertvarka. Susirinkusius domino ir piktino šiukšlių išvežimo kaina ir atliekamų paslaugų kokybė.

 

Zarasų ir Visagino žuvininkystės regiono vietos veiklos grupė šiuo metu rengia naują vietos plėtros strategiją iki 2027 m., todėl susitikimuose dalyvavęs šios asociacijos pirmininkas Arvydas Veikšra pasidžiaugė seniÅ«nijų teritorijose įgyvendintais vietos projektais ir pristatė pagrindinius rengiamos strategijos prioritetus bei galimas finansavimo priemones. Pirmininkas atkreipė dėmesį, kad projektinėje veikloje labai svarbi pareiškėjų iniciatyva ir rajono Savivaldybės požiÅ«ris bei paramos formos bendruomenei, nevyriausybiniam ir verslo sektoriams.

 

Rajono Savivaldybės merė ir toliau planuoja lankytis seniÅ«nijose, renginiuose, šventėse ir betarpiškai susitikti su rajono gyventojais, o turinčius neatidėliotinų klausimų, kviečia drąsiai kreiptis į rajono Savivaldybės vadovus ar iš anksto užsiregistruoti į priėmimą pas merę tel. 8 698 73205 arba el. p. [email protected].

 

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija

Nuotraukose – akimirkos iš įvykusių susitikimų su rajono gyventojais.


Zarasų rajono savivaldybė 2023-07-07 14:40:44
MERĖ
Biudžeto projektas 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?