2024 m. vasario 23 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

UAB „Zarasų būstas“ nuveikti darbai 2022 metais

2022 metais uždaroji akcinė bendrovė „Zarasų bÅ«stas“ (toliau UAB – „Zarasų bÅ«stas“) įgyvendindamas Energinio efektyvumo didinimo Zarasų rajono savivaldybės daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose programą, kaip programos administratorius vykdė 18-os daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) darbus Zarasų mieste ir rajone. 2022 metais 13-oje daugiabučių gyvenamųjų namų yra baigti atnaujinimo (modernizavimo) darbai, ir šiems namams yra išduoti statybos užbaigimo aktai. Dar 11-oje daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) darbai užsitęsė ilgiau dėl objektyvių ir nuo užsakovo nepriklausomų priežasčių (žymiai išaugusios statybinių medžiagų ir atliekamų darbų kainos, sunkumai įsigyjant tam tikrų statybinių medžiagų bei tiekimo trikdžiai). Nors metų bėgyje ženkliai pakilo medžiagų kainos, tačiau uždarajai akcinei bendrovei „Zarasų bÅ«stas kartu su rangovais pavyko rasti sprendimus, kad namų atnaujinimo (modernizavimo) darbai bÅ«tų baigti ir šių namų gyventojams nepadidėtų investicijos nė vienu euru, kurios buvo numatytos investiciniame plane prieš pradedant namų atnaujinimo (modernizavimo) darbus.

 

Džiugu, kad Zarasų miesto ir rajono gyventojai vis labiau supranta ir pritaria Energinio efektyvumo didinimo Zarasų rajono savivaldybės daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose programos įgyvendinimo gairėms, taip prisidėdami prie efektyvesnio energijos taupymo bei estetinio Zarasų miesto bei rajono vaizdo gerinimo.

 

2022 metais lygiagrečiai jau vykdomų daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) darbams buvo organizuojami susirinkimai dėl naujų daugiabučių namų įtraukimo į atnaujinimo (modernizavimo) procesą, kuriam paraiškos turi bÅ«ti pateiktos iki 2023 m. kovo 15 d. UAB „Zarasų bÅ«stas“ darbuotojų ir iniciatyvių daugiabučių namų gyventojų dėka buvo pritarta dėl 10-ies namų įtraukimo į atnaujinimo (modernizavimo) programos įgyvendinimą, parengiant jiems investicijų planus 2023 metais.

 

Be energinio efektyvumo didinimo Zarasų rajono savivaldybės daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose programos įgyvendinimo UAB „Zarasų bÅ«stas“ prisidėjo prie bÅ«simų pabėgėlių iš Ukrainos apgyvendinimo patalpų įrengimo Salako miestelyje. Buvo pertvarkyta elektros instaliacija, sudarant galimybes pajungti naujas elektrines virykles bei mikrobangų krosneles maisto gaminimui, montuojami santechnikos ir vandentiekio tinklai skalbimo mašinų bei džioviklių pajungimui, įrengiami momentiniai vandens šildytuvai.

 

UAB „Zarasų bÅ«stas“ 2022 metais be pagrindinių savo veiklos funkcijų, kaip daugiabučių gyvenamųjų namų administravimo bei priežiÅ«ros atliko ir papildomų statybos remonto darbų daugiau nei už 130 000 Eur. Suremontuoti laiptai D. Bukonto gatvėje link skvero, atlikti remontai Zarasų Santarvės pradinės mokyklos patalpose ir Zarasų Fausto Latėno meno mokykloje, remontuotos vaikų žaidimo aikštelės Zarasų mieste, tvarkyti ir šalinti defektai Zarasų miesto mažosios infrastruktÅ«ros objektuose.

 

UAB „Zarasų bÅ«stas“ darbuotojai 2022 metų pabaigoje taip pat prisidėjo organizuojant kalėdinę mugę naujai įrengtose Zarasų prekybos ir paslaugų pasažo patalpose.

 

2022 metų bėgyje UAB „Zarasų bÅ«stas“ kolektyvas 7-iuose daugiabučiuose namuose Užtiltės ir Dimitriškių gyvenvietėse įgyvendino Vyriausybės remiamą programą „Dėl suskystintų naftos dujų balionų pakeitimo kitais energijos šaltiniais“.

 

Smagu, kad UAB „Zarasų bÅ«stas“ kolektyvas sugebėjo savo darbais, kompetencijomis, geranoriškomis idėjomis nors ir nedidele dalimi prisidėti, kad Zarasų miestas ir rajonas taptų kuo patrauklesnis, gražesnis, švaresnis zarasiečiams ir miesto svečiams.


UAB „Zarasų bÅ«stas“ informacija


Zarasų rajono savivaldybė 2023-02-13 10:19:06
MERĖ
Biudžeto projektas 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?