2024 m. vasario 23 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Vyko Zarasų rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdis

Šiandien, birželio 21 dieną, 9.00 val. nuotoliniu bÅ«du vyko Zarasų rajono savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro posėdis.


Posėdyje dalyvavo: Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius Aurelijus Banys, civilinės saugos ir mobilizacijos vyriausioji specialistė Aušra Dilienė, Kaimo plėtros skyriaus vedėja Lina Petrėnienė, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos, Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Zarasų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Eugenijus Andrejevas ir vyriausiasis specialistas ArÅ«nas Daunaravičius, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkė Neringa Čiegienė ir kiti nariai.


Posėdžio metu buvo svarstoma dėl savivaldybės lygio ekstremalios situacijos paskelbimo, dėl stichinio ar katastrofinio meteorologinio, ar hidrologinio reiškinio, sukėlusio žemės Å«kio augalų žūtį.


Vadovaujantis Ekstremaliųjų situacijų skelbimo ir atšaukimo tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2022 m. gruodžio 29 d. nutarimu Nr. 1317 „Dėl Lietuvos Respublikos krizių valdymo ir civilinės saugos įstatymo įgyvendinimo“, Zarasų rajono savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų centro nariai, susipažinę su pateikta informacija apie gresiančios ar susidariusios savivaldybės lygio ekstremaliosios situacijos pobÅ«dį ir mastą, nedelsdami įvertina ar įvykis atitinka ekstremaliųjų įvykių kriterijus. Buvo svarstomas Ekstremaliųjų įvykių kriterijų sąrašo 11.4 kriterijus – stichinis ar katastrofinis meteorologinis ar hidrologinis reiškinys, sukėlęs žemės Å«kio augalų žūtį.


Posėdžio dalyviai vienbalsiai nusprendė kreiptis į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybą prie Aplinkos ministerijos ir prašyti duomenų apie šiuo metų vyraujančią hidrometeorologinę situaciją Zarasų rajone. Taip pat nutarta objektyviai įvertinti šiuo metu Zarasų rajono žemės Å«kyje susidariusią padėtį.


Artimiausiu metu, gavus raštą iš Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos prie Aplinkos ministerijos, bei apibendrinant ir susisteminat gautą informaciją dėl sausros padarinių, bus pakartotinai šaukiamas Zarasų rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdis.
 

 

Zarasų rajono savivaldybės administracijos informacija


Zarasų rajono savivaldybė 2023-06-21 13:45:05
MERĖ
Biudžeto projektas 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?