2022 m. gruodžio 9 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, faks. (8 385) 37172, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zarasų rajono savivaldybę aplankė Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai

Šių metų rugsėjo 16-tą dieną Zarasų rajono savivaldybė sulaukė gausaus svečių bÅ«rio – Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 4-tokų.

 

Rajono Savivaldybės meras Nikolajus Gusevas ir mero pavaduotojas Rimantas Jurevičius mokiniams aprodė savo darbo kabinetus ir netgi leido pasėdėti savo darbo kėdėse. Meras mokiniams papasakojo apie savo darbo specifiką, kaip atrodo jo darbo diena, už ką jis yra atsakingas ir kokias pareigas turi vykdyti kartu su savo pavaduotoju. Jis taip pat vaikams papasakojo, kas sudaro rajono savivaldybę ir priminė, kad švietimas yra viena iš sričių, kuria rÅ«pinasi ir kuriai daug dėmesio skiria Zarasų rajono savivaldybė. Meras teigė, kad mero darbas nėra lengvas, reikalauja daug atsakomybės ir daug pastangų, siekiant gerovės rajonui ir jo gyventojams.

 

Vėliau mokiniai apsilankė Zarasų rajono savivaldybės Didžiojoje salėje. Meras papasakojo, kad čia vyksta Zarasų rajono savivaldybės tarybos posėdžiai, kurių metų bÅ«na sprendžiami aktualÅ«s rajono klausimai. Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 4-tokai taip pat turėjo galimybę pasėdėti Tarybos narių kėdėse ir užduoti klausimus merui. Mokiniai drąsiai uždavinėjo klausimus apie savivaldą: kiek laiko dažniausiai trunka Tarybos posėdžiai, kiek metų trunka viena mero kadencija, kada artimiausi savivaldybių tarybų-merų rinkimai.

 

Susitikimo pabaigoje Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus Gusevas vaikams palinkėjo gerai mokytis, būti drąsiems, ryžtingiems ir ateityje rasti savo gyvenimo kelią.

 

Po susitikimo su rajono Savivaldybės meru ir mero pavaduotoju, mero patarėja Virginija Kuncevičienė mokiniams surengė ekskursiją po visą savivaldybę, aprodė savivaldybės darbuotojų kabinetus ir supažindino su jų vykdoma veikla.

 

Zarasų rajono savivaldybės informacija

Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2022-09-22 08:18:48
Koronavirusas
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Zarasai
 
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
 
Kurortiniai Zarasai
 
Bendruomeninių organizacijų taryba
  
Už švarius Zarasus
 
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Love job

Apklausa
image
  • Ar rÅ«Å¡iuojate atliekas?