2024 m. kovo 1 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Zarasų rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos nariai – Nacionaliniuose mokymuose

Lapkričio 23–24 dienomis įvyko reikšmingi mokymai – pirmieji Nacionaliniai savivaldybių jaunimo reikalų tarybų (toliau – SJRT) mokymai Vilniuje. Šią iniciatyvą organizavo Jaunimo reikalų agentÅ«ra su tikslu stiprinti jaunimo įsitraukimą į savivaldybių veiklą.
 
Mokymų dalyviai turėjo galimybę gilinti savo supratimą apie SJRT veiklos principus bei Lietuvos jaunimo politikos kontekstą. Dalijimasis savivaldybių patirtimis buvo svarbus akcentas, siekiant skatinti tarpusavio supratimą ir geriausios praktikos perdavimą.
 
Vienas iš mokymų tikslų buvo skatinti SJRT bendradarbiavimą ne tik savivaldybių lygmeniu, bet ir regioniniu bei nacionaliniu. Šis akcentas yra esminis, siekiant sukurti veiksmingą jaunimo politikos modelį visoje šalyje.
Dviejų dienų mokymų metu dalyviai turėjo galimybę išgirsti įvairius pranešimus, aktyviai diskutuoti bei kurti strategijas, kaip geriau įtraukti jaunimą į savivaldybių sprendimų priėmimo procesą. Šie mokymai atvėrė naujas galimybes ir paskatino jaunimą bÅ«ti aktyviu dalyviu savivaldybių veikloje, prisidedant prie šalies visuomenės gerovės.
Dalyvavau šiuose mokymuose kartu su SJRT pirmininku Vytautu Eidėjumi, kuris taip pat, kaip ir aš, atvyko su idėjomis ir entuziazmu. Po mokymų kartu su kitais Zarasų rajono SJRT nariais sieksime kuo greičiau įgyvendinti naujas idėjas savo Savivaldybėje.
 
Ačiū Jaunimo reikalų agentūrai už puikius mokymus! Jie ne tik suteikė vertingų žinių apie jaunimo politiką, bet ir įkvėpė aktyviai dalyvauti vietos savivaldoje. Tai buvo įkvepiančios dienos, kuriomis džiaugiuosi prisidėjusi prie jaunimo politikos stiprinimo Lietuvoje.
 
 
Zarasų rajono SJRT pirmininko pavaduotoja Vera Plotnikova
Nuotraukos Zarasų rajono SJRT pirmininko Vytauto Eidėjaus
Nuotraukos

Zarasų rajono savivaldybė 2023-11-30 09:02:00