2024 m. vasario 23 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Žvejojate, gaminate, turistaujate, organizuojate žuvies patiekalų degustacijas?

 Zarasų ir Visagino žuvininkystės regiono vietos veiklos grupė (ŽRVVG) šiuo metu rengia naują vietos plėtros strategiją iki 2027 m. Susitikimuose su Antalieptės, Imbrado, Antazavės, Degučių seniÅ«nijų bei Visagino ir Zarasų miestų gyventojais dalyvavęs šios asociacijos pirmininkas, strategijos rengimo vadovas Arvydas Veikšra, pasidžiaugė šiuo finansavimo laikotarpiu jau įgyvendintais vietos projektais ir pristatė pagrindinius rengiamos naujos žuvininkystės vietos plėtros strategijos (ŽVPS) prioritetus bei galimas finansavimo priemones. Rengiamos strategijos išskirtinumas, lyginant su kaimo plėtros strategija, yra tai, kad ji apims visą abiejų savivaldybių teritoriją, įskaitant Zarasų ir Visagino miestus, todėl projektai gali bÅ«ti įgyvendinami ir kaime, ir mieste. Strategijai įgyvendinti pagal LR Žemės Å«kio ministro įsakymu patvirtintą metodiką planuojama skirti 640 tÅ«kst. eurų.

 

„Jei planuojate kurti ir tobulinti infrastruktÅ«rą, pritaikytą žvejybai, akvakultÅ«rai ir rekreaciniam turizmui, vystyti ekologinį turizmą, atgaivinant etnografinės žvejybos tradicijas ir amatus, diegti naujas meškeriojimo, kaip aktyvaus poilsio, formas ir bÅ«dus, planuojate gaminti ar rengti žuvies patiekalų degustacijas, organizuoti žvejų stovyklas ar mokomuosius renginius – tai tinkamos sritys JÅ«sų projektų daliniam finansavimui“, – sakė asociacijos pirmininkas.
 
Dalyvavimas strategijos rengimo procese labai svarbus ir reikšmingas. Prašytume skirti kelias minutes laiko ir atsakyti į anketos klausimus (ANKETA), nes tai padėtų strategijoje numatyti tinkamas ŽRVVG teritorijos plėtros kryptis ir priemones vietos projektams kofinansuoti.
 
Strategijos rengėjai ir toliau planuoja lankytis seniÅ«nijose, betarpiškai susitikti su gyventojais, verslo atstovais, o turinčius idėjų, planų, klausimų dėl projektų įgyvendinimo, kviečiame drąsiai kreiptis telefonu +370 687 58562 arba el. p. [email protected]. Mes padėsime įgyvendinti JÅ«sų planus!
 
Arvydas VEIKŠRA
Zarasų ir Visagino žuvininkystės regiono vietos veiklos
grupės pirmininkas
Nuotraukos


Zarasų rajono savivaldybė 2023-07-13 15:11:39
MERĖ
Biudžeto projektas 2024
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

 

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?