2024 m. kovo 1 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

„Ąžuolinio“ bendruomenė įgyvendino bendruomenės veiklos stiprinimo projektą

Projektas „„Ąžuolinio“ bendruomenės veiklos stiprinimas“ – tai laiko ir išteklių ribojama veikla, skirta numatytiems tikslams pasiekti, atsižvelgiant į planuotas priemones, buvo sėkmingai vykdomas. Tai iš buvusio „Atrask paguodą“ projekto įsigytos koncertinės aprangos atnaujinimas, ir atributikos bei technologinių prekių įsigijimas. Minimas projektas prisideda prie Zarasų rajono savivaldybės strateginio veiklos plano Verslo ir investicijų programos (Nr.13) priemonės Nr.04.04.02.
 
Bendruomenės „Ąžuolinis“ dalyviai – senjorų šokių kolektyvas „Sėliai“ – pagrindiniai projekto vykdytojai. Bendruomenės projektas vykdo anksčiau trijų įvykdytų projektų: „Atrask paguodą“, „Laiko tėkmėje“, „„Ąžuolinio“ bendruomenės veiklos stiprinimas 2022 m.“ tęstinumą, kuriuose matoma, aktyvi ir žinoma „Sėlių“ sociokultÅ«rinė veikla ne tik Zarasų ir kituose rajonuose, bet ir už Lietuvos Respublikos ribų.
 
Kolektyvas kasmet dalyvauja renginyje „Šoka visa Lietuva“. Miesto bendruomenės nariai, pagyvenę ir jaunimas mokosi liaudies šokių, ruošiasi Respublikinei Dainų ir šokių šventei 2024. Pagyvenę šokėjai tapo pavyzdžiu Zarasų bendruomenės senjorams, turintiems įvairių priklausomybių arba besijaučiantiems socialinėje atskirtyje. Bendruomenė „Ąžuolinis“ sudariusi sutartis ir palaiko savo dalyvavimu ryšius su vietos ir kitų rajonų bendruomenėmis. Bendruomenės projekte veikiantys „Sėlių“ šokėjai viešinami socialinių tinklų paskyrose, aprašyti kitų rajonų spaudoje arba socialinių tinklų erdvėse.
 
Zarasų rajono bendruomenei „Ąžuolinis“ finansinę paramą teikė Zarasų rajono savivaldybės administracija (2174 Eur). Bendruomenės nuosavos lėšos – 241 Eur. Biudžetas projekto programai -  2415 Eur.
 
 
„Ąžuolinio“ bendruomenės pirmininkė Valentina MazÅ«rienė
 
Nuotraukos

Zarasų rajono savivaldybė 2023-11-30 13:56:14