2023 m. rugsėjo 24 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Pasidalinkime atvira pamoka

Lapkričio 8 diena – tarptautinė pianisto diena. Ta proga į Zarasų Fausto Latėno meno mokyklą rinkosi jaunieji pianistai ir mokytojai iš Visagino, Ignalinos, Utenos, Nemenčinės. Zarasų Fausto Latėno meno mokykloje vyko seminaro-praktikumo „Ištieskime ranką jaunajam talentui“ II dalis „Pasidalinkime atvira pamoka“. Atvirų pamokų metu savo patirtimi ir metodika dalinosi VKMA vyresnioji mokytoja Natalja Beločkina, mokytojos metodininkės Eligija Balbierytė ir Karina Gurina, mokytoja ekspertė Leila Urmanova-Vnukova, Utenos meno mokyklos mokytojos ekspertės Ingrida Dirmienė ir Zita LukošiÅ«nienė, Nemenčinės muzikos mokyklos mokytoja metodininkė JÅ«ratė Danielienė bei Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos mokytoja ekspertė Danguolė PetrašiÅ«nienė. Dalyvavo net septyniolika mokinių iš VKMA, Utenos, Ignalinos Miko Petrausko ir Nemenčinės muzikos ir meno mokyklų. Zarasų Fausto Latėno meno mokyklą atstovavo Andrea Konyševa, Sofija Čirkova, Vakarė SinkevičiÅ«tė, Jonas Adomavičius, Veronika Kudrešova ir Goda Borodulina.

 

Renginį vainikavo XXII Nacionalinio Balio Dvariono konkurso laureatų ir diplomantų koncertas, kuriame grojo ir mÅ«sų mokyklos mokinė, šio konkurso laureatė Ugnė Kazlauskaitė.

 

Refleksijos metu susirinkę mokytojai džiaugėsi puikia idėja. Tai dar viena puiki patirtis jauniesiems pianistams ir mokytojams.

 

Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos
mokytoja Danguolė PetrašiÅ«nienė

Nuotraukos
Zarasų rajono savivaldybė 2022-11-18 13:23:02