2024 m. kovo 1 d., penktadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. +370 385 37 173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Renginys „Seniūnaitis – pagalba gyventojams ir savivaldai“

2023 m. lapkričio 28 d. Panevėžyje vyko Vidaus reikalų ministerijos organizuotas renginys „SeniÅ«naitis – pagalba gyventojams ir savivaldai“. 
 
Gausiai susirinkusiuosius pasveikino Lietuvos Respublikos vidaus reikalų viceministrė Sigita ŠÄajevienė ir Panevėžio miesto savivaldybės vicemerė Žibutė Gaivenienė.
 
Pagrindinė renginio mintis, kurią akcentavo Mykolo Romerio Viešojo administravimo instituto lektorė, dėstytoja dr. Aušra Šukvietienė, visų mÅ«sų tikslas – mažinti atskirtį tarp gyventojų ir valdžios atstovų. SeniÅ«naitis atstovauja ne konkrečiam asmeniui, o kolektyviniams, aktualiems bendruomenės interesams, tačiau jis neatstovauja viso miesto gyventojų interesams. SeniÅ«naitis atstovauja bendruomenės interesus valstybės ir savivaldybių institucijose, santykiuose su kitais asmenimis, seniÅ«naičio kompetencijai priskirtais klausimais.
Tarp seniÅ«nijos ir gyventojų turi bÅ«ti užmegztas pagrindinis ryšys, nes tik per bendruomenę galima pasiekti daugiau, nei veikiant po vieną.
 
Donatas Gurevičius, Priešgaisrinės apsaugos gelbėjimo departamento Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos CS skyriaus viršininkas, pristatė pasirengimo veiksmus ekstremalioms situacijoms. Jis priminė, kad daug aktualios informacijos galima rasti Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svetainėje: https://lt72.lt/.
 
SeniÅ«naičiams bus perduotas informacinis leidinys, skirtas jiems ir aktyvioms bendruomenėms – „SeniÅ«naičio žinynas“. Renginyje dalyvavę seniÅ«naičiai namo parsivežė ir ženkliuką „SeniÅ«naitis“.
 
Renginys buvo informatyvus ir naudingas. Dėkoju Vidaus reikalų ministerijai už puikų renginį, o Zarasų rajono savivaldybei už galimybę dalyvauti jame.
 
 
Investicijų ir plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Dalia Banienė
Nuotraukos


Zarasų rajono savivaldybė 2023-11-30 14:46:13