2023 m. gruodžio 3 d., sekmadienis

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ

Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.
  • Structure
  • TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
  • lt kalba
  • en language
Versija neįgaliesiems
Informacija
image
Naujiena
zrs

Susitikimas su Zarasų rajono savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnais

2023 m. rugsėjo 5 d. Zarasų rajono savivaldybės merė Nijolė Guobienė ir administracijos direktorius Aurelijus Banys Savivaldybės Mažojoje salėje susitiko su rajono Savivaldybės administracijos seniūnijų seniūnais.

 

Taip pat susitikime dalyvavo rajono Savivaldybės vicemerės Aurelija Trimonytė ir Olga Podolskienė, merės Nijolės Guobienės patarėjai – Simona Burokaitė, Simona MatusevičiÅ«tė, Karlen Grdiljanc, rajono Savivaldybės tarybos posėdžių sekretorė Svetlana Veikšrienė, Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Jonas Žusinas ir skyriaus specialistės – Eugenija Keturkaitė, Živilė Mikniuvienė, Kaimo plėtros skyriaus vedėja Lina Petrėnienė.
 
Statybos ir urbanistikos skyriaus teritorijų planavimo specialistė Živilė Mikniuvienė seniūnams pristatė Zarasų rajono savivaldybės seniūnijų aptarnaujamų teritorijų ribų nustatymo (keitimo) plano sprendinius.
 
Pristatydama plano sprendinius specialistė Živilė Mikniuvienė paminėjo, kad:
 
Plano organizatorius – Zarasų rajono savivaldybės administracijos direktorius.
 
Plano rengėjas: UAB „Atamis”, ŽirmÅ«nų g. 139, LT-09120 Vilnius, tel. (8–5) 272 8334, el. paštas [email protected], www.atamis.lt. Projekto vadovas Žilvinas Grabauskas, el. paštas [email protected], tel. +370 620 51398.
 
Plano tikslai ir numatoma veikla: remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1996 m. birželio 3 d. nutarimu Nr.651 patvirtintomis Administracinių vienetų ir gyvenamųjų vietovių teritorijų ribų ir pavadinimų tvarkymo taisyklėmis (su vėlesniais pakeitimais), Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro 2010 m. rugpjūčio 26 d. įsakymu Nr. 1V-561 patvirtintu SeniÅ«nijų aptarnaujamų teritorijų ribų nustatymo ir keitimo, dokumentų pateikimo Lietuvos Respublikos Adresų registro tvarkymo įstaigai tvarkos aprašu (su vėlesniais pakeitimais) nustatyti (keisti) Zarasų rajono savivaldybės seniÅ«nijų aptarnaujamų teritorijų ribas. Minėto planavimo proceso etapas – rengimo etapas.
 
Su Zarasų rajono savivaldybės seniūnijų aptarnaujamų teritorijų ribų nustatymo (keitimo) plano sprendiniais asmenys gali susipažinti ČIA.
 
Susitikimo metu seniūnai teiravosi apie seniūnijose esančių medicinos punktų ateitį. Rajono Savivaldybės vicemerė Olga Podolskienė informavo, kad medicinos punktų uždaryti neplanuojama. Jie įeis į kuriamo Zarasų rajono savivaldybės Sveikatos centro sudėtį. Tačiau ateityje, jeigu medicinos punktai nebegalėtų funkcionuoti dėl gydytojų trūkumo, veiks mobili komanda. Pagal grafiką į nustatytą rajono vietovę su mikroautobusu atvyks slaugytojas, socialinis darbuotojas, kineziterapeutas, kurie galės vietoje apžiūrėti pacientus ir atlikti reikiamus tyrimus.
 
Taip pat buvo aptarta ir rajono kelių bÅ«klė. Statybos ir urbanistikos skyriaus vedėjas Jonas Žusinas informavo, kad bus perskaičiuotas rajono Savivaldybės biudžetas bei skiriamos papildomos lėšos seniÅ«nijų kelių žvyravimui. Kiekvienas seniÅ«nas pristatė savo seniÅ«nijos problemas, kelių žvyravimo poreikį. Zarasų rajono savivaldybės specialistai nuolat komunikuoja su Lietuvos automobilių kelių direkcija, siekiant, kad rajono keliai kuo greičiau bÅ«tų tvarkomi.
 
Susitikimo pabaigoje Statybos ir urbanistikos skyriaus vyresnioji specialistė Eugenija Keturkaitė informavo, kad jau greitu metu Zarasų rajono savivaldybėje bus pastatyti tekstilės konteineriai. Taip pat priminė seniÅ«nams želdynų ir želdinių šalinimo tvarką.
 
Nuotraukos

Zarasų rajono savivaldybė 2023-09-28 16:46:59
MERĖ
Renginių organizatoriams
image
Zarasų rajono savivaldybės atsinaujinančių išteklių energijos naudojimo plėtros veiksmų planas iki 2030 m.
image
Komunalinės atliekos
image
Elektroninės paslaugos
image
epaslaugos
Verta dėmesio
image
 
 
 
Emocinė pagalba
 
veiklos ataskaitos
 
Informacija žiniasklaidai
 
Radiacinė sauga
  
Projektai
 
 
Apklausa
 
Korupcijai ne
 
Zarasų būstas
 
Šildymas
 
Teise
 
Tvarkau Zarasus
 
Atranka
 
Valstybinė kalba
 
FB
 
112 

 

Teisinė pagalba

Apklausa
image
  • Ar jums pakanka informacijos apie Zarasų rajono savivaldybės veiklą?