Pasidalinkime atvira pamoka

Lapkričio 8 diena – tarptautinė pianisto diena. Ta proga į Zarasų Fausto Latėno meno mokyklą rinkosi jaunieji pianistai ir mokytojai iš Visagino, Ignalinos, Utenos, Nemenčinės. Zarasų Fausto Latėno meno mokykloje vyko seminaro-praktikumo „Ištieskime ranką jaunajam talentui“ II dalis „Pasidalinkime atvira pamoka“. Atvirų pamokų metu savo patirtimi ir metodika dalinosi VKMA vyresnioji mokytoja Natalja Beločkina, mokytojos metodininkės Eligija Balbierytė ir Karina Gurina, mokytoja ekspertė Leila Urmanova-Vnukova, Utenos meno mokyklos mokytojos ekspertės Ingrida Dirmienė ir Zita Lukošiūnienė, Nemenčinės muzikos mokyklos mokytoja metodininkė Jūratė Danielienė bei Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos mokytoja ekspertė Danguolė Petrašiūnienė. Dalyvavo net septyniolika mokinių iš VKMA, Utenos, Ignalinos Miko Petrausko ir Nemenčinės muzikos ir meno mokyklų. Zarasų Fausto Latėno meno mokyklą atstovavo Andrea Konyševa, Sofija Čirkova, Vakarė Sinkevičiūtė, Jonas Adomavičius, Veronika Kudrešova ir Goda Borodulina.

 

Renginį vainikavo XXII Nacionalinio Balio Dvariono konkurso laureatų ir diplomantų koncertas, kuriame grojo ir mūsų mokyklos mokinė, šio konkurso laureatė Ugnė Kazlauskaitė.

 

Refleksijos metu susirinkę mokytojai džiaugėsi puikia idėja. Tai dar viena puiki patirtis jauniesiems pianistams ir mokytojams.

 

Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos
mokytoja Danguolė Petrašiūnienė


2022-11-18 13:23:02

ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖ
Zarasų rajono savivaldybės administracija. Sėlių a. 22, 32110 Zarasai, tel. (8 385) 37173, el.p. [email protected]
Biudžetinė įstaiga. Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 188753461.