Naujienos

„Lietuvos mokytojas 2025“ rinkimai

Naujienos

Naujienų portalas „Lrytas“ jau penktus metus iš eilės kviečia siūlyti savo mokytojus „Lietuvos mokytojas 2025“ rinkimams ir taip parodyti jiems dėmesį, padėkoti už svarbų darbą. Mokytojai keičia ne tik vaikų ateitį, bet ir šalies švietimo veidą.

Padėkite atrasti ir įvertinti švietimo lyderius bei padrąsinti jaunus žmones rinktis mokytojo profesiją, o jau dirbantiems mokytojams parodykite, kad jų įdėtos pastangos ir atsidavimas – itin prasmingas.

Mokytojai nominuojami dešimtyje kategorijų:

  • ikimokyklinio ugdymo
  • pradinio ugdymo
  • pagrindinio ugdymo
  • vidurinio ugdymo (progimnazijos ir gimnazijos)
  • neformalaus ugdymo
  • profesinio ugdymo
  • lituanistinės mokyklos mokytojų
  • švietimo pagalbos specialistų
  • švietimo lyderių

Taip pat yra įsteigtos specialios nominacijos:

  • STEAM mokytojas
  • Meno srities mokytojas
  • Ateities mokytojas
  • Inovatyviausias antreprenerystės mokytojas

Nominuoti ir balsuoti galima šiame tinklalapyje: https://projektas.lrytas.lt/lietuvos-mokytojas-2025/

Mokytojų registracija ir balsavimas „Lrytas“ portale vyks sausio 14 – vasario 9 dienomis.

„Lrytas“ partneriai susivienijo ir kartu nori parodyti dėmesį mokytojams! Štai kokios dovanos laukia laimėjusių mokytojų: https://projektas.lrytas.lt/lietuvos-mokytojas-2025/dovanos

Kovo 7-ąją susitikime didžiausiame švietimo forume „Švietimo kodas“! https://projektas.lrytas.lt/svietimo-kodas-2025/.


Įvertinkite